Prosinec 2009

Nick Carter ft.Jennifer Paige - Beautiful Lie

3. prosince 2009 v 15:19 | ♀*BlaZy Fox*♫
super song.. a Nick v klipu vypadá, jak jinak než, dokonale.. upe mlaaaask :D no, kunda nad kundy, minimálně co se zpěváků týče.. :P sežrat ho tvl <3 jen ta Jennifer je taková divná :D


(Jennifer)
I'm gone
The ground is shaking under
Fell like the world
May all come crashing down
Now your words
And sorrys have no meaning
Baby you lied

30.11.2009 - BSB, O2 Arena, Prague - the best day of my life *in love* (photos)

3. prosince 2009 v 12:37 | ♀*BlaZy Fox*♫
Tady máte vlastně jen fotodokumentaci. Myslím, že fotky se docela povedly, videa už trochu méně, ale taky jsou dobrá. Snad se vám budou líbit. ;)

↓takhle to vlastně celé začalo↓
↓BSB pohromadě↓

30.11.2009 - BSB, O2 Arena, Prague - the best day of my life *in love* (with photos)

3. prosince 2009 v 12:04 | ♀*BlaZy Fox*♫
Nechce se mi to nějak upravovat, tak vám sem dám článek, kterej poputuje přímo na žurnalistiku. Snad se vám trochu líbí a kdo tam nebyl, tomu snad alespoň přiblížím jaké to tam bylo. Dodávám, že jsem sem vložila jen pár fotek, které jsem dala do koláže, ale tady jsou každá extra zvlášť (je to výběr). Fotky se hodně povedly, o videích se to zas až tak moc říct nedá, ale jsou taky dobrá. ;)

BACKSTREET BOYS - O2 Arena, Praha, 30. 11. 2009

Vím, že do čísla s tématem "Vesmír" se zrovna takový článek moc nehodí, ale v tu chvíli Praha, Česká republika nebo O2 Arena, zažila jeden z nejsilnějších momentů současné doby. Přijela sem totiž nejúspěšnější chlapecká popová kapela všech dob. Po 16ti letech své existence sem zavítali Backstreet Boys (pozn. dále už jen BSB). Nicméně v r.1999 měli do Prahy namířeno, jenže koncert byl zanedlouho zrušen. Já měla tu čest se celé akce zúčastnit, tak se s vámi hodlám podělit.
Nejprve to vypadalo, že se na koncert nedostanu. Dozvěděla jsem se totiž o tom všem asi 10 dní předtím než to mělo vypuknout. Aspoň to ukazuje na velice "skvělou" propagaci. Lístky už byly vyprodány, k sehnání byly jen na aukru, neměla jsem peníze a tak jsem propukla v pláč jako nějaká hysterická třináctka. Vím že je to směšné, ale stručně řečeno - na téhle skupině jsem vyrostla stejně jako na Jacksonovi nebo Linkin Park. Když mi bylo nějakých 6 let, tohle bylo zkrátka hitem a mě to přivedlo k hudbě. Dá se říct, že BSB jsou mou nejstarší láskou mezi muzikanty. Ale už k věci. Mamka si všimla jak chodím po bytě jako tělo bez duše, tak mi řekla že to nějak zařídí. Zkraje to vypadalo všelijak. Jeden den bylo všechno ok, všechno vycházelo a ten druhý zas ne. Takže do samého pondělí nebylo nic jisté.
Celou neděli jsem nemohla usnout. Podařilo se mi to asi až ve 3 hodiny ráno a v 6 jsem zase vstávala do školy.

→ 13th design: the sexiest guys ever (E.Westvick; N.Carter; R.Pattinson)

2. prosince 2009 v 15:27 | ♀*BlaZy Fox*♫ |  blog wardrobe
Tak a je to tady!!

Celej měsíc jsem chtěla měnit pozadí, ale nějak jsem pořád nebyla úplně spokojená se záhlavím. Až dneska jsem se do toho znova pustila a vzniklo tohle. Miluju změny a zvlášť když je to i vidět. Vybrala jsem moje 3 nejoblíbenější mužský celebrity, po kterejch slintám denodenně :D No, je to pravda.. :D Pro tyhle 3 frajery mám zkrátka slabost. Nepoznali jste je všechny? Tak zleva: Ed Westvick (zelená), Nick Carter (modrá) & Robert Pattinson (žlutá). Jo, o nich si můžu nechat jen zdát. Ale jsou to krásný sny.. <3

Jak se vám líbí/nelíbí?? ;)

archiv | © crazy-time.blog.cz | search | © 20.11.2008 18:48 | message

Crazy-time is an unofficial fansite. I´m not affiliated with any celebrity. The information contained on this website is for informational purposes only.
I make no representations or warranties of any kind, express or implied, about the completeness, accuracy,
or reliability with respect to the information on the website for any purpose. Please, copy only with source. Thank you and enjoy!