Červenec 2010

zatim ciao ;)

31. července 2010 v 16:36 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  thoughts
crazy-time.blog.cz
Mám dost. Jako tak dlouho jsem všechny přepisovala! Naštěstí složku
Listopad 2008 → 54 článků
už mám za sebou. Děsim se nejvíc Ledna 2008, tak je článků 302. xD Nejdřív přepíšu ty měsíce, kde je po 2 článcích a pak bduu postupně navyšovat. Ale teď jdu dát sprchu a počkám až přijede Pája. A až odjede? Pak budu pokračovat nejspíš v rozdělaný práci a hlavně mám rozdělanej i wallpaper, tak bych ho ráda dokončila. :)

BlaZy Fox

Twenty Most Beautiful People of the Decade

31. července 2010 v 13:01 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  Rob - interviews
Na těhlech stránkách jsem našla tenhle rozhovor. Přeložila jsem ho, tak prosím nekopírujte. Snažte se sami. Je docela zábavný číst si ty komentáře rozhořčenejch fanoušků, co nemaj rádi třeba Efrona. Je to prostě bulvár. Vždycky bude někdo nespokojenej. A zajímá-li vás, kdo se jak umístil, zavítejte na tyhle stránky. :)
pozn.: Je to někdy začátkem ledna roku 2009, tak se nelekejte. :)

..pausé..

31. července 2010 v 11:30 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  thoughts
crazy-time.blog.cz
Tak aby řeč nestála, mám pro vás novinku. No, ani ne tak novinku jako dodržení slibu. Konečně jsem se pustila do rekonstrukce webu. To znamená, že vymažu přebytečný články, rubriky, zkontroluju funkčnost odkazů a videí, starý články, který jsem psala "touhLE haTLamaTiLkou" musim přepsat, aby to bylo k přečtení.. No, neříkám, že to budu dělat každej den, neustále. Chci zamakat na INCEPTION a TWILIGHT a dalších, takže stejně články budou. :)

BlaZy Fox

Metric - Eclipse (All Yours)

31. července 2010 v 8:47 | ♀*BlaZy Fox*♫ |  Eclipse - video
→ Neodpustila jsem si to, neodolala jsem a je to tady.. Písnička blogu (viz. záhlaví) od týhle kapely je tu i s videem a textem. Naprosto ji miluju. Nevím jak vám, ale mně se k ní líbí i klip víc než od mejch bohů, Muse. ♥ Ale nějak si nevybavuju, z kterýho úseku Eclipse je. Až si vzpomenu, napravím to. :) ←


All the lives always tempted to trade
Will they hate me for all the choices I've made
Will they stop when they see me again?
I can't stop now I know who I am

→ 20th design: Robert Pattinson

31. července 2010 v 8:42 | ♀*BlaZy Fox*♫ |  blog wardrobe
Děcka, děcka..

Jako jela jsem na dnešek non-stop, abych konečně udělala nějakej design dle svých představ. Je první, takže ještě není stoprocentní. Navíc ho chci jed¨ště dodělat. Vcelku zbytek webu ještě nemá to "něco". No, snad se vám líbí. :)

BlaZy Fox
crazy-time.blog.cz

bye for now

28. července 2010 v 18:49 | ♀*BlaZy Fox*♫ |  thoughts
crazy-time.blog.cz
Je 28. 7. 2010 přesně 18:38 a píšu vám tenhle článek.

Během včerejška a dneška jsem vám sem napsala 7 článků, zčehož 4 z nich jsou recenze,které jsem nepsala pouhých 5 min. Dala jsem si záležet, tak doufám, že to oceníte. V kině právě běží snímky Eclipse a Inception, které doporučuji. No nic, dnes už končím. Mějte se fajn a choďte sem dál.Slibuju, že teď tu zamakám, vzhledem k nový rubrice - INCEPTION .

vaše BlaZy Fox

26. 7. 2010 - Inception (film pro chytré mozky)

28. července 2010 v 18:33 | ♀*BlaZy Fox*♫ |  Inception - movie
INCEPTION (Počátek)
"Leonardo DiCaprio se opět dostal na výsluní."

          Heslo filmu zní zcela prostě: "Vaše mysl je místem zločinu." Ano, zní prostě pro průměrného diváka. Námětem je lidské podvědomí. Podvědomí, o kterém nikdo z nás nemá tušení. Nevíme, co se v něm skrývá - vědomě. Věda není schopna konkrétně objasnit, co do něj náš mozek ukládá. Nicméně jsou to právě naše nejtajnější myšlenky a touhy. A tento snímek posouvá hranice o něco dál.
crazy-time.blog.cz
          Christopher Nolan (Memento, Batman začíná, Dokonalý trik, Temný rytíř) nás ve svém mezinárodně obsazeném snímku zavede do nekonečného světa snů, které jsou branou k podvědomí člověka. V lidské mysli se skrývají tajemství nepoznaného. Věcí, které ještě nevznikly a které ještě nikdo nevymyslel. A ve světě, kde je myšlenka tím nejmocnějším hybatelem je tím nejdůležitějším ukrást ji.
          Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je v nebezpečném umění extrakce špička. Je schopen ukrást jakékoli tajemství z podvědomí během snění. Ve spánku je naše mysl totiž nejvíce oslabena. Jenže tato schopnost z něj udělá uprchlíka a přichází tak o vše, co je mu nejdražší. Pak dostane nabídku, která mu může jeho život vrátit zpět, ale jen v případě, že se mu podaří dosud nemožné. Najít počátek. Místo obvyklé krádeže teď musí Cobb spolu se svým týmem změnit chod věcí. Zadaný úkol je komplikovaný - nemají myšlenku ukrást, ale vnuknout ji. Šlo by tak o naprosto dokonalý zločin.
          Ačkoli se ale připravují sebepečlivě, nejsou připraveni na nebezpečného nepřítele, ukrytého v mysli Cobba, který odhadne každý jejich krok..
          Tento psychologicko-mysteriózní sci-fi thriller se na stránkách Česko-Slovenské databáze drží mezi deseti nejlepšími filmy všech dob. Momentálně je to konkrétně 6.místo. Ale opravdu doporučuji film shlédnout pouze pokud jste inteligentní. Protože hlupák se okamžitě ztrácí, komplikovanost filmu nepochopí a zbytečně mu pak svou kritikou uškodí.

BlaZy Fox

Inception - official trailers

28. července 2010 v 18:25 | ♀*BlaZy Fox*♫ |  Inception - video
Nejlepší je asi stejně klasicky ten závěrečnej trailer.. Ale hned jak jsem viděla ten druhej, bylo mi jasný, že to musím vidět. Navíc v čele můj oblíbenec DiCaprio, tak jsem si řekla, že to bude bomba. A taky že jo..


rozcestník Inception

28. července 2010 v 18:20 | ♀*BlaZy Fox*♫
001. MOVIE
→ informace ohledně filmu (články, recenze apod.)
............................................................................................
002. ACTORS
→ herecké obsazení filmu
............................................................................................
003. OTHERS
→ zajímavosti (postřehy, obrázky apod.)
............................................................................................
004. MEDIA
→ videoklipy, trailery apod.
............................................................................................
005. GALLERY
→ fotografie související s filmem
............................................................................................

recenze - barevné pojetí

28. července 2010 v 15:55 | ♀*BlaZy Fox*♫ |  Eclipse - movie
crazy-time.blog.cz
→ Úvodem bych chtěla říct, proč sem vlastně dávám svou druhou recenzi na ten samý film. Jde o to, že jsme na žurnalistice dostali téma "barvy" a já jsem chtěla do časopisu dát recenzi na Eclipse. Tak jsem se rozhodla ji pojmout v trochu jiném duchu. Snad se vám bude líbit. ;) ←

Twilight Saga: ECLIPSE (Zatmění)
"aneb závěrečná bitva se zrzatou kráskou začíná"

Určitě si pár z vás říká, proč je tu recenze o tomhle filmu, když už jich bylo napsáno několik. Nicméně já jsem se rozhodla ji pojmout jiným způsobem. Tak, aby souvisela s tématem dalšího čísla Fatal Erroru. Zaměřím se tedy na barevné zpracování a prozradím jen něco málo o příběhu pro ty, kdo nečetli knihu nebo nenavštívili kino. Porovnání bude soustředěno na předchozí dva díly (Twilight a New Moon).

archiv | © crazy-time.blog.cz | search | © 20.11.2008 18:48 | message

Crazy-time is an unofficial fansite. I´m not affiliated with any celebrity. The information contained on this website is for informational purposes only.
I make no representations or warranties of any kind, express or implied, about the completeness, accuracy,
or reliability with respect to the information on the website for any purpose. Please, copy only with source. Thank you and enjoy!