Srpen 2010

So satisfied.. Let´s celebrate!

31. srpna 2010 v 18:38 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  thoughts
crazy-time.blog.cz

Zkoušky jsem dodělala v pátek a automaticky je jela zapít.

Prošla jsem! :P Prostě šťastná jak blecha. Byla jsem na Bedřichově s klukama, no ve velký partě. V sobotu jsem to oslavila parádně ve vinárně a Zanziku, totál na sráč. :D V neděli jsem hodila tak trochu relax. A včera jsme byly s Pájou a klukama zapít konec prázdnin. A pak s holkama a Adamčikem do Vlaku, jelikož Esco a Zanz byly zavřený. Načež dneska jdeme zase, zapít zkoušky kamaráda. A zítra škola, cvíčo a pak véča, kdy jdeme oslavit mamčiný narky a moje zkoušky. :) Lidi, úsměv na rtech musí být. Má bejt proč. A sice nadáváte, že je škola, ale upřímně, já jsem ráda, že do ní vůbec jdu. :) Že jsem ty zkoušky dala a za tak dobrý známky. :P Juch! Užívejte zbytek dneška. :)

BlaZy Fox

zdroj fotky: youcantstealmylove

Who is the most sexy beast? The winner is..

26. srpna 2010 v 20:40 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  Rob - others
Tak jako a jsem naštvaná!

Sice mám The Vampire Diaries taky ráda, Ian je krásnej mužskej, ale že by měl na Roba? Tak to ani omylem. Fanoušci se na to prostě jen vykašlali. Ale i tak, Rob vítězí v jinejch nominacích. :) Respektive ne Ian a Rob, ale Damon Salvatore a Edward Cullen.. Pardon, ale do Edwarda by se zbláznila každá druhá. :)

crazy-time.blog.cz

ČLÁNEK: TADY
POSTUPNÉ VYŘAZOVÁNÍ/VŠICHNI "ZÚČASTNĚNÍ": TADY

BlaZy Fox


#002 Robert - hot or not

25. srpna 2010 v 16:40 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  Hot x Not
Když jsem projížděla fotky v počítači, kde mám spousty fotek Roberta, který zabíraj asi 1/2 kapacity :D, bylo jasný, že sem nějakou musím vybrat, abyste nebyli tak kritičtí. Já osobně miluju každou fotku, kde se objeví. Takže u mě na 100% hot. ♥
crazy-time.blog.cz
BlaZy Fox

Britney Spears - výsledek

25. srpna 2010 v 15:58 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  Hot x Not
crazy-time.blog.cz
Tak se zdá, že Britney moc neuspěla. I přesto, že tahle fotka, kde je upravená, je fakt pěkná. Ale rozhodli jste vy. A tady jsou výsledky:


hot60 % (0 Hlasy)60 %3 Hlasy
not
40 % (0 Hlasy)40 %
2 Hlasy


nervy v kýblu.. :D

22. srpna 2010 v 18:23 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  thoughts
crazy-time.blog.cz
Zítra poslední den, kdy hodim relax až do pátka..

Od úterka mě čekaj dokláska, tak jsem na nervy. A v pátek směr Bedřichov a zas pohoda. :)
Zítra cvíčo, pak nějaký to courání po městě, na kafíčko a pak zase šrocení se. Ojojoj.

BlaZy Fox

→ 22nd design: RPattz

21. srpna 2010 v 23:40 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  blog wardrobe
Upřímně, poslední design se mi brzo znudil. Přišel mi takovej nějakej kýčovitej, takže byl čas na změnu. Jak jinak než s Robem, kterej mě neomrzí nikdy.. :P
crazy-time.blog.cz

#001 Britney - hot or not

21. srpna 2010 v 1:58 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  Hot x Not
První obětí se stává Britney Spears. Brouzdala jsem po netu a narazila jsem na tuhle fotku z turné k albu Circus. Mně osobně se fotka vcelku líbí. Kostýmek je vhodně zvolen. Pásek, který jediný outfit poškozuje, je součástí jištění, takže k němu výhrady nemějte. Zkrátka nemám co namítnout. A co vy? Budete přísnou porotou, nebo necháte Britney se stále odhalovat?..
crazy-time.blog.cz
BlaZy Fox

Jak bude rubrika fungovat..

21. srpna 2010 v 1:54 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  Hot x Not
crazy-time.blog.cz
Nějak jsem si oblíbila v InTouch rubriky nacházející se ke konci časopisu, a to "Kdo vypadá nejhůř?" a "Komu to sluší víc?".. Proto jsem se rozhodla zavést tu rubriku, kdy nebudu porotou jen já, ale i vy. Výběr fotek bude náhodný. Snad si najde tahle rubrika pár příznivců. :)
Výsledek bude oznámen cca každý týden.

BlaZy Fox

zdroj fotky: DeviantArt.com

DAKOTA FANNING - Vogue Us September 2010 : On the Town by Steven Meisel

20. srpna 2010 v 20:57 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  Breaking Dawn - video
Jedná se o video se scénami z pozadí nového ´photoshootu´ Dakoty Fanning, obsahující rychlý rozhovor s ní..


Kdo je konečnou Sexy nestvůrou? Řekneme vám to..

20. srpna 2010 v 20:49 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  Eclipse - movie
crazy-time.blog.cz
...26.srpna! Ano, ano, vím že jsem jako Santa přicházející kamny a drze prohlašující "Vratím se na Nový rok s vašimi hračkami!". Ale věřte mi když říkám, že vás aktuálně odměňujeme za vaši extrémně nadšenou účast v posledním měsíci na EW.com: Sexy nestvůra - jednoduché eliminování rozpětí zápasu (během, ano, nepochybně vyostřeného očekávání na nějaký nesnesitelný stupeň).
Náš závěrečný souboj (hlasování je oficiálně zastaveno) mezi Edwardem Cullenem z Twilight series (Robert Pattinson) a Damonem Salvatorem z The Vampire Diaries (Ian Somerhalder) přinesl skoro 275.000 hlasů - ve srovnání s těmito čísly ve vašem místním školním výboru, pak tiše plakají za budoucnost našich dětí - tak jsme se rozhodli, že zároveň oslavíme hlásujícího vítěze 26.srpna na EW.com a v rychlosti na stránkách časopisu Entertainment Weekly, vycházejícího tento týden.
Ano, lidé, pokud váš objekt touhy byl jedním ze 64 herců v našem chlapsko-zrůdné rvačce (tj. Anna z V, Wolverine z X-Menů, nebo možná Ms. Pac-Man), máte nyní šanci připomenout její/jeho/onoho výsledky. K vašemu překonání, klikněte sem, abyste viděli jak celé to rozpětí dopadlo, pak navštivte EW.com ve čtvrtek, nebo si vyzvedněte kopii Entertainment Weekly z tohoto týdne ve vaší místní trafice, abyste zjistili, kdo si vzal domů titulek.. Ještě jednou díky za váš čas a účast: Pokud hlasujete v našem turnaji, vždy pro nás budete Sexy zrůdou!

.............Pokud se kouknete na odkaz s postupným vyřazováním, snad stejně jako já nepochybujete o vítězství Edwarda.. :) Sice jsou oba krásní, vášniví a milující, ale upír jako Edward je jen jeden.

Originální článek: TADY
Překlad: BlaZy Fox


archiv | © crazy-time.blog.cz | search | © 20.11.2008 18:48 | message

Crazy-time is an unofficial fansite. I´m not affiliated with any celebrity. The information contained on this website is for informational purposes only.
I make no representations or warranties of any kind, express or implied, about the completeness, accuracy,
or reliability with respect to the information on the website for any purpose. Please, copy only with source. Thank you and enjoy!