Prosinec 2010

Silvestr

31. prosince 2010 v 18:41 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  thoughts
crazy-time.blog.cz
Tak a je tu Silvestr a tak jsem sepsala takovou básničku. Doufám, že se alespoň trochu líbí. Všem vám přeji hodně úspěchů a radosti do nového roku 2011. A dneska to všichni řádně oslavte. :)

Je tu opět Silvestr,
chce to vodky kanistr.
Dohromady musíme složit hlavy,
aby nebyl nikdo střízlivý.
Pobavit se řádně musí,
každý, kdo zapařit si zkusí.
Vroce ať se daří,
to vám přeji lidé dobří.
Ať vás štěstí provází,
Na vaší cestě k extázi.
Hodně zdraví popřát musím,
než zas nějakou blbost zkusím.
Ať odplují starosti,
v novém ať přibudou jen radosti.


BlaZy Fox

14.12.2010 - Občanský průkaz

25. prosince 2010 v 20:53 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  thoughts
crazy-time.blog.cz
Kamarádka mě přemlouvala v období "Filmánie", abychom zašly na Občanský průkaz. Po shlédnutí traileru jsem bez rozmýšlení souhlasila. Vypadal skvěle. Jenže pak nám to nějak nevyšlo kvůli problémům s telefonem, tudíž komunikaci. Tak jsem šla další den a to v úterý 14. 12. 2010. K mému překvapení byl sál plný.
Film začal úžasnou klučičí gymnastikou v době socialismu. Následovaly titulky, které vypadaly perfektně, laděny do hippie stylu. Po pár minutách začaly proslulé humorné hlášky filmu, takže jsme se všichni začali smát. Což byl velmi dobrý začátek.
Celkově je film strhující. Probouzí ve vás spousty emocí. Od záchvatů smíchů, přes momenty, kdy je vám až do breku až do samotného jádra. Zamyšlení. To přesně vystihuje to, co měl film lidem dát. Nejen perfektní pobavení se, ale právě zamyšlení, aby se toto neopakovalo. Naštěstí jsem v tu dobu nežila, za to chci poděkovat těm, kteří za svobodu bojovali. V dnešní době si toho lidé neumějí vážit. Ale vrátit dobu, kdy vám pomáhal právě jen humor, to bych nechtěla dopustit.
Oproti takovým Pelíškům je Občanský průkaz rozhodně spíš komedií. Pelíšky jsou ani ne tak tragikomedií, jako spíše tragédií. Rozhodně doporučuji film shlédnout. Ale více vás film pobaví, když víte alespoň základní informace 70.let.

zdroj fotky: obcanskyprukaz.cz

BlaZy Fox

19. 11.2010 - Harry Potter and The Deathly Hallows

25. prosince 2010 v 20:38 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  thoughts
crazy-time.blog.cz
Na HP jsem byla dvakrát. Prvně jsem jela 19.11.2010 do Prahy, kde jsem si to v doprovodu kamarádky užila, ale díky Lukynovi jsem z toho nic moc neměla.. Ono to jde těžko, když se na vás po celý film někdo tlemí, cpe vám do uší svoje hlášky a ještě zařve a chytne se vás vždy, když se lekne. :D Naštěstí jsem na něj šla ještě po druhé, to už v Liberci (myslím že 3.12.) a opravdu jsem si to užila.
Film je už ale vážně nevhodný pro malé děti. Nemá daleko k hororu. Když jsem se nad tím vším tak zamyslela, došla jsem k závěru, že Voldemort je osobností jakou byl Hitler. Nikdo neví, proč má tolik posluhovačů, vydává knihy, ve kterých je určena charakteristika a popis mudlů, které chce vyvraždit, jelikož jsou nečisté krve. Taková moderní fantasy verze druhé světové války. Každopádně ve srovnání s díly předchozími jsou efekty vážně dokonalé, herecké výkony skvělé a děj má náboj. HP a Prince dvojí krve zbožňuju, ale je fakt, že místy člověk chtě nechtě usíná. Celý příběh je narušován nedůležitými táhlými scénami, což v Relikviích smrti nehrozí. Film má zkrátka šťávu. Akce, napětí, humor, emoce a efekty spojil David Yates naprosto perfektně. Z kina jsem vyšla nadšená a plná emocí. Přemýšlela jsem nad různými zápletkami.
A ačkoli bylo řečeno, že kdo knihy nečetl a půjde do kina, film nepochopí, tak to neplatí. Pokud jste viděli alespoň díly předchozí, pochopíte. Ale člověk, který některý z dílů vynechal nebo neviděl ani jeden a míří rovnou na závěr, tak ten děj ani zápletky nepochopí.


BlaZy Fox

#009 Charlie - hot or not

24. prosince 2010 v 1:13 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  Hot x Not
Po dlouhý době je tu zas rubrika "Hot or Not" a její obětí se stal Charlie, kterého můžete znát především z chlapecké kapely Busted. Nicméně tato skupina se rozpadla a Charlie pokračuje ve své frontmanské kariéře zpěváka v kapele Fightstar (viz.video v záhlaví). Myslím, že moje očekávání výsledku tohoto britského krasavce nejsou přeceněná. :)
crazy-time.blog.cz
BlaZy Fox

→27th design: Charlie Simpson

24. prosince 2010 v 0:46 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  blog wardrobe
→ Dobrá, měl být o víkendu, ale nestíhala jsem. Díky prázdninám se našel čas a během 4 hodin vznikl tenhle design s Charliem. Ačkoli není moc komplikovanej a díky zimnímu období laděnej do modrý barvy, snad se vám líbí. :) ←
crazy-time.blog.cz

Fightstar - Floods

20. prosince 2010 v 8:18 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  Fightstar-videoclips
→ Díky Míšovi jsem objevila tuhle brilantní kapelu, když jsem si chtěla pustit jednu písničku. Řekl, že o "povodních" zná lepší.. Okamžitě mi vyrazila dech a začala bláznit, stahovat. A ještě ten večer, asi o 2 hodiny později jsem zjistila, že frontmanem je můj oblíbenec, Charlie Simpson. Pro toho jsem měla slabost už od dob kapely Busted. A po jejich rozpadu, kdy mi bylo asi 12 jsem o něm neslyšela až do minulého víkendu. Proto začínám touto písničkou. ←
You can't all pretend
That you don't know enough
Enough to make sense
All this will be gone
And you can sink beneath
The rapture we've spawned

Šulini! :D Občanský průkaz je famózní!

14. prosince 2010 v 23:00 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  thoughts
crazy-time.blog.cz
Dámy a pánové,

prohlašuji jak debilní jsem. :D Nějak nic nestíhám a strašně mě to štve. Vzhledem k zítřejší rozsáhlé písemce z práva a matiky jsem se rozhodla sem dát dnes jen informační článek. O víkendu se máte na co těšit, pátek si rezervuji na tvorbu. :D Dneska jsem byla na Občanském průkazu a mohu říct, že ve mě dlouho česká kinematografie nezanechala takovou stopu. Geniální film. Mimo jiné jsem díky kamarádovi objevila kapelu Fightstar, kde zpívá můj oblíbenec Charlie Simpson (známý z kapely Busted). Uuu, Bláží se zamilovala.. A co přibude?

1) nový design (nevím jestli s Charliem Simpsonem nebo s Občanským průkazem)
2) recenze k HP and the Deathly Hallows
3) recenze k Občanskému průkazu
4) články na žurnalistiku
5) kdo ví..

pozn.: animace je z DeviantArtu

BlaZy Fox

Mít vzor nebo být sám sebou..?

12. prosince 2010 v 13:14 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  thoughts
crazy-time.blog.cz
Můj vzor? Těžko říct. Odmala jsem je neustále měnila až jsem, cca před 3 lety, dospěla k názoru, že je nejlepší být sama sebou. Nicméně kdybych měla určit 4 největší ženské ikony, které mi jsou blízké svojí vizáží či exhibicionismem, pak je to rozhodně Pink, Amy Lee (Evanescence), Audrey Kitching nebo Lady Gaga. Tyhle 4 slečny velice obdivuji, jelikož (krom Audrey) překrásně zpívají, umějí udělat show a nestydí se za své názory a extravaganci. Zkrátka jsou samy sebou.
A co se mužů týče, pak po všech stránkách nejvíce obdivuji Michaela Jacksona.

BlaZy Fox

archiv | © crazy-time.blog.cz | search | © 20.11.2008 18:48 | message

Crazy-time is an unofficial fansite. I´m not affiliated with any celebrity. The information contained on this website is for informational purposes only.
I make no representations or warranties of any kind, express or implied, about the completeness, accuracy,
or reliability with respect to the information on the website for any purpose. Please, copy only with source. Thank you and enjoy!