Květen 2012

Marvel´s The Avengers Mania

16. května 2012 v 14:19 | ♀ - BlaZy Fox - ♫ |  thoughts
Ahojte lidi,

omlouvám se, že jsem sem dlouho nic nepřidala, ale to víte. Maturity. Určitě je spousta zajímavých témat, která tu přibyde, hned jak budu mít za sebou poslední část aneb ústní zkoušky. K nim bych chtěla dodat, že jsem nervózní, jelikož neznáme výsledky praktickejch zkoušek a slohů. Vím jen jak jsem dopadla v didaktických testech a to z čj 89% a z aj 93%. Tak alespoň ta 1 část je nám známá. Nicméně svaťák nevyužívám k výuce. Spíš jen maluju, chodím do kina nebo na procházky. Anebo relaxuju.
A kdo nebyl na The Avengers, velká chyba! Byla jsem na nich už 2x ve 3D a musím říct, že mě ten film pořád baví a těším se, až půjdu znovu. Je to naprosto dokonalej film, nejen ve 3D. Spousta akce, vtipu, efektů, děj má hlavu a patu a 1 chlap hezčí než druhej. Konečně žádní Biebři. :))
Určitě sem pak napíšu recenzi, přidám článek o maturitním plese i s fotkami. Jen mi dejte čas. :)

P.S. Přidávám sem ukázku, co jsem malovala.

Hezkej zbytek týdne,
vaše BlaZy Fox


archiv | © crazy-time.blog.cz | search | © 20.11.2008 18:48 | message

Crazy-time is an unofficial fansite. I´m not affiliated with any celebrity. The information contained on this website is for informational purposes only.
I make no representations or warranties of any kind, express or implied, about the completeness, accuracy,
or reliability with respect to the information on the website for any purpose. Please, copy only with source. Thank you and enjoy!