blog wardrobe

→ 36th design: Supernatural

23. června 2012 v 20:36 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Po těch 3 měsících abstinence jsem měla dilema, který design udělat dřív. Na ty ostatní taky přijde řada.. Jen jsem si zkrátka nemohla pomoci.. Tenhle měsíc padla volba na Supernatural a bratry Winchestery. Je sice jednodušší a ne promakanej jako některé předchozí designy, nicméně doufám, že se vám líbí. :)

→ 35th design: The Wanted (Red Nose Day)

12. února 2012 v 6:37 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Ani nevíte, jak moc jsem se těšila, až zase změním design. Ale byla jsem tak dlouho bez počítače a internetu, že to prostě nešlo. A vyplatilo se.. Po 4 měsících (bez dvou dnů) jsem si dala záležet a vznikl design s mojí novou vášní.. :)) Je fakt, že po Glad You Came jsem se o The Wanted začala zajímat a naprosto si je zamilovala. Navíc jde o 35.design, to si zaslouží 5,5 hodiny práce. :) Doufám, že se vám nový obleček líbí a přiláká fanoušky těhlech kluků. :))


→34th design: Robert Pattinson (a man with many faces)

14. října 2011 v 16:15 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Tak když nic jinýho, alespoň ten design jsem udělala. To víte, buď jsem ve škole nebo na brigádě. NAvíc, maturitní ročník, tak toho je tolik, že sem nestíhám psát tak často. Snad se nový dess s Robertem líbí. :)

→ 33rd design: Harry Potter and the Deathly Hallows Part II

24. července 2011 v 21:38 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Konečně je tu skoro po dvou měsících nový dess. Chtěla jsem ho udělat ještě před tím, než vyšel Harry do kin, ale díky operaci jsem to opravdu nestihla dřív. Doufám, že se alespoň trochu líbí. Ještě nějaké nedostatky doladím.. :)

→ 32nd design: Water for Elephants

3. května 2011 v 1:52 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Tak nějak nevím proč, ale když dělám designy s Robem, jsou (si myslím) vždy pěkné. Možná je mou (tou onou) múzou, která vás políbí a máte chuť tvořit. Nebo má zkrátka nejvíce fotek a proto se mi lépe tvoří. Kdo ví. Doufám, že se vám design s tímto krásným filmem, kde Rob hraje s krásnou Reese Witherspoon, líbí. :) Design 31.s Charliem mě omrzel velice brzy..


→ 31st design: Charlie Simpson - Down Down Down...

25. dubna 2011 v 17:52 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Je pravdou, že tenhle design je ze slabšího soudku než ten předchozí. Ale i tak zabral nějaké 3,5 hodiny. Ačkoli se to nezdá. Pravdou je, že se mi pc trochu seká, tak i z toho důvodu to trvá takhle dlouho. Nicméně, doufám, že se alespoň trochu líbí. :)


→ 30th design: Josh Hutcherson

17. března 2011 v 2:22 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Tak bohužel či bohudík se můj původní plán nevyvedl. Nějak jsem nebyla stále spokojena. Vymyslet všechno tak, aby to k sobě ladilo a nějak to vypadalo mi vůbec nešlo. Snad mě políbí múza příště a konečně se to povede. Nicméně, rozhodla jsem se opět změnit téma. Přece jen je tu pořád Robert, teď zas Charlie.. :D Chtělo to změnu. A zrovna jsem si před pár dny vzpomněla na Joshe a jak jsem tak brouzdala jeho fotkama, řekla jsem si, že je ideální pro další tématiku designu. :) Snad se vám líbí. :)

→ 29th design: Charlie Simpson "cracked wall"

18. února 2011 v 3:10 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Uff.. Během dvou hodin jsem dala dokupy tohle. Jsem teď zas Charliem doslova posedlá. Pořád poslouchám hudbu jeho tvorby, sleduju videa (samozřejmě pod záminkou zdokonalit se v aj :D ) a hlavně jeho hlas mi pomáhá se dostat z tý hnusný angíny. :) Je vážně dokonalej. Proto je opět tématem už 29.designu na těhlech webovkách. Doufám, že se vám líbí. :) Snažila jsem se ho udělat zas o něco jinčí než designy předchozí.. :)
crazy-time.blog.cz

→ 28th design: Robert Pattinson "So what´s gonna be with us?"

11. ledna 2011 v 23:25 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
→ Tak a zase změna. Vzhledem k tomu, že mi je blbě, ale nevydržím ležet jak vorvaň, tak jsem se rozhodla, že alespoň udělám design na blog, jelikož jsem našla nový fotky Roba. No, už asi ne nějak přehnaně nový. A Charlie má teď smůlu, jelikož není novej shoot. Ale i tak sem nějakej design pak přibude, opět s ním. :) Tak doufám, že se vám tu líbí. ;) ←
crazy-time.blog.cz

→27th design: Charlie Simpson

24. prosince 2010 v 0:46 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
→ Dobrá, měl být o víkendu, ale nestíhala jsem. Díky prázdninám se našel čas a během 4 hodin vznikl tenhle design s Charliem. Ačkoli není moc komplikovanej a díky zimnímu období laděnej do modrý barvy, snad se vám líbí. :) ←
crazy-time.blog.cz
 
 

Reklama


archiv | © crazy-time.blog.cz | search | © 20.11.2008 18:48 | message

Crazy-time is an unofficial fansite. I´m not affiliated with any celebrity. The information contained on this website is for informational purposes only.
I make no representations or warranties of any kind, express or implied, about the completeness, accuracy,
or reliability with respect to the information on the website for any purpose. Please, copy only with source. Thank you and enjoy!