Česko Slovenská SuperStar 2011

Česko Slovenská SuperStar 2011 - 3. vyřazování

5. dubna 2011 v 18:11 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Jak se očekávalo, 3.vyřazování bylo ze všech nejemotivnější. Přeci jen šlo o místa ve finále. Malý krůček. Každý hlas mohl poslat našeho favorita dál. Co se dívek týče, výsledek byl očekáváný. Z Češek podala suveréně nejslabší výkon Aneta. Ze Slovaček bych vyřadila hned 3 -Alexandru, Klaudii a Celeste. Na úkor těchto dívek musel vypadnout Jerguš a Noah. Což je nefér. Systém vyřazování je hodně špatný. Na úkor talentů se dostanou dál ti netalentovaní. U Jerguše jsem to čekala v momentě, kdy na pódiu nechal Leoš jeho s Martinem Harichem. Martinova základna 14-15tiletých puberťaček je bohužel silnější. A právě díky nim nepostoupil talentovaný Jerguš. Ale ve světě se neztratí. Je to hudebník tělem i duší, fanoušků má dosti. Co se Noaha týče, také to bylo překvapení. Jelikož Petr dle Heleny Zeťové (cituji) "nevyzařuje sex-appeal", kdežto Noaha "žerou" dívky stejné kategorie jako Martina Haricha. Ale Noah už je stejně jako Jerguš jménem, které neslyšíme naposledy. Každopádně brečeli všichni. Díky pubertálním výrostkům a netalentovaným Slovenkám se tito dva skvělí muzikanti do finále nedostali.

Nepostoupili (zleva):
Jerguš Oravec (SR)
Alexandra Vokáliková (SR)
Aneta Salačová (ČR)
Noah Scott Ellenwood (ČR)


BlaZy Fox

Česko Slovenská SuperStar 2011 - 3. semifinále, kluci

5. dubna 2011 v 17:32 | ♀ - BlaZy Fox - ♫

Česko Slovenská SuperStar 2011 - 3. semifinále, dívky

5. dubna 2011 v 17:24 | ♀ - BlaZy Fox - ♫

Česko Slovenská SuperStar 2011 - 2. vyřazování

28. března 2011 v 21:38 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Tak nějak se výsledky opět příliš nelišily od mých tipů. Jen jsem měla trochu strach o Jerguše, vzhledem k hodnocením. Ale možná díky tomu fanynky spíš hlasy poslaly. Ostatně já též. Když tam dusili Martina Kurce, tak jsem taky byla nervózní. Přeci jen, čeští kluci jsou výborní! A teď po odchodu Toma to bude fakt peklo. Všichni 4 mají něco do sebe. U slečen to příliš nechápu. Dorotka zpívá krásně, bohužel teď volila špatné písničky. Ale Alexandra je totální průser. U Sáry se to dalo čekat, že buď tenhle nebo příští týden vypadne...

Nepostoupili (zleva):
Sára Milfajtová (ČR)
Lukáš Ondruš (SR)
Dorota Dragulová (SR)
Tomáš Jurenka (ČR)


BlaZy Fox

Česko Slovenská SuperStar 2011 - 2. semifinále, dívky

28. března 2011 v 21:19 | ♀ - BlaZy Fox - ♫


Kluci si pro slečny připravili překvápko, a to v podobě společné písně "Uptown Girl". Po nich přišla na řadu Celeste Buckingham, která na svůj věk podala dobrý výkon a poprvé v soutěži se mi líbila. Je fakt, že holky jsou dost nevyrovnané. Nezajímavé, neoriginální, lehce si spletete jména. Výrazné a dobré zpěvačky nezklamaly a zazpívaly opět na výbornou. Řeč je o Alžbětě Kolečkářové a Gabriele Gunčíkové. Naprostým "mega průserem", jak by řekl Paľo, jsou dle mého názoru Klaudia Poppová a Alexandra Vokáliková. To je něco otřesného. Dívky se snažily si reputaci z minula napravit, ale oproti klukům se jim to bohužel moc nezdařilo.

BlaZy Fox

Česko Slovenská SuperStar 2011 - 2. semifinále, kluci

28. března 2011 v 19:29 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Jak jste si asi všimli, opening měla na starost Ewa Farna a Jan Bendig, který soutěžil v ČS SuperStar loni. Zpívali píseň z Camp Rocku 2 v české verzi, která absolutně nedává hlavu ani patu. Jejich hlasy k sobě neladí, takže mi to docela rvalo uši. Každopádně pak to zachránilo první vystoupení, kdy zpíval Martin Kurc. Poté se to jen a jen zlepšovalo.

Seznam písní - 1. + 2. semifinále - dívky

27. března 2011 v 19:57 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Tak a za chvíli už vystoupí slečny. Uvidíme, jestli to bude oproti minulému týdnu lepší, jestli se některé poučily ze svých chyb z minula. Já z nich příliš nadšená nejsem, takže jsem zvědavá. Nejvíc se těším na Alžbětu. :)

Seznam písní - 1. + 2. semifinále - kluci

26. března 2011 v 19:36 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Nečekala jsem, že mě to letos tak vezme, ale kluci jsou vážně dobří. Fakt se porota trefila s výběrem. Jak už jsem zmínila v předchozím článku, jsou originální. Každý má jinou barvu hlasu, jiný rozsah.. Z každého vyzařuje něco osobitého. A tady máte seznam písní z 1. a 2. semifinále + tvar SMS na číslo 906 06 13, kterou je pošlete do dalšího kola. Tak už za chvílli zapínejte Novu. :)

Nejlepší vystoupení 1.semifinále - videa

22. března 2011 v 21:40 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Takže to vezmeme postupně. Srovnám výkony zpěváků jak ze sobotního, tak nedělního večera. Tady jsou ti, dle mého názoru, nejlepší z nich. Uvidíme, jak se jim bude dařit dál. Toto je 7 vystoupení, která mi v hlavě utkvěla, která byla nejlepší. Poprvé od první SuperStar celkově, kdy vyhrála Aneta, jsem poslala hlas prvním dvěma nejlepším.

1. místo - Martin Kurc - Bryan Adams - Heaven
→ Procítěnější výkon za oba večery nepadl. Krásná barva hlasu, výborná vizáž, přirozený výstup, emotivní podání. Tóny nasazoval skvěle, na výšky nenajížděl. Profesionální výkon. Velmi mile překvapil a těším se na další jeho výkony! :)
2. místo - Jerguš Oravec - Bill Withers - Ain´t No Sunshine
→ Jedním slovem originál. Od prvního castingu mě dostal. Super vizáž, velká duše hudebníka. Naprosto úžasný výkon. Tohle je rozený zpěvák. Ačkoli vyčnívá z davu, lidi ho přesto srovnávají s Harry Potterem, Davidem Krausem, Robertem Pattinsonem nebo takovým Johnny Deppem.
3. místo - Noah Ellenwood - The Beatles - Come Together
→ Noah je strašně zvláštní. Vizáž upíra - bledá kůže, temné oči, hlas dokonale zbarvený a jeho show neměla chyb. Ví, co vypadá dobře a vybral si perfektní písničku, která mu prostě sedí. Super! Vzhledem k tomu, že je z kluků nejmladší, uměl to prodat a Beatles nejsou zrovna nejlehčí.

Česko Slovenská SuperStar 2011 - 1. vyřazování

21. března 2011 v 23:36 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Tak nějak se výsledky nelišily od mých tipů. Je fakt, že vyřazené dívky jsem si pustila až nyní a musím konstatovat, že jejich výkony nebyly úplně nejhorší, co se zpěvu týče, ale fakt je ten, že mě absolutně nebavily. Co se kluků týče, pak naprostý souhlas s odchodem Jana Ráčka. Marcelovou chybou byla falzeta. Ta nevychytal.

Nepostoupili (zleva):
Jan Ráček (ČR)
Petra Huliaková (SR)
Jana Karasová (ČR)
Marcel Dragúň (SR)
BlaZy Fox

zdroj fotky: superstar2011
 
 

Reklama


archiv | © crazy-time.blog.cz | search | © 20.11.2008 18:48 | message

Crazy-time is an unofficial fansite. I´m not affiliated with any celebrity. The information contained on this website is for informational purposes only.
I make no representations or warranties of any kind, express or implied, about the completeness, accuracy,
or reliability with respect to the information on the website for any purpose. Please, copy only with source. Thank you and enjoy!