thoughts

Marvel´s The Avengers Mania

16. května 2012 v 14:19 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Ahojte lidi,

omlouvám se, že jsem sem dlouho nic nepřidala, ale to víte. Maturity. Určitě je spousta zajímavých témat, která tu přibyde, hned jak budu mít za sebou poslední část aneb ústní zkoušky. K nim bych chtěla dodat, že jsem nervózní, jelikož neznáme výsledky praktickejch zkoušek a slohů. Vím jen jak jsem dopadla v didaktických testech a to z čj 89% a z aj 93%. Tak alespoň ta 1 část je nám známá. Nicméně svaťák nevyužívám k výuce. Spíš jen maluju, chodím do kina nebo na procházky. Anebo relaxuju.
A kdo nebyl na The Avengers, velká chyba! Byla jsem na nich už 2x ve 3D a musím říct, že mě ten film pořád baví a těším se, až půjdu znovu. Je to naprosto dokonalej film, nejen ve 3D. Spousta akce, vtipu, efektů, děj má hlavu a patu a 1 chlap hezčí než druhej. Konečně žádní Biebři. :))
Určitě sem pak napíšu recenzi, přidám článek o maturitním plese i s fotkami. Jen mi dejte čas. :)

P.S. Přidávám sem ukázku, co jsem malovala.

Hezkej zbytek týdne,
vaše BlaZy Fox

let´s celebrate

22. března 2012 v 14:32 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Yahoo!

Dnes navštívil/-a crazy-time.blog.cz 11.000tý čtenář/-ka. :) Tímto bych vám všem, kdo jste se tu někdy ocitli, chtěla poděkovat. Taky děkuji za podporu některých z vás a doufám, že sem zabloudíte častěji. :) Budu se snažit psát zajímavé články, aby si tu každý našel něco svého a v brzké době se mi snad podaří dostat se k tvorbě nového designu.

Ještě jednou - díky moc!
Vaše BlaZy Fox
...wasup?

12. února 2012 v 17:12 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Klasická neděle aneb nechuť k čemukoli. Navíc jsem šla spát v 8 ráno, takže půlka dne prakticky vyšla v niveč. Ačkoli je fakt, že to bylo kvůli novýmu designu, což mě netrápí. :P Jen na to učení už není čas. :D Krom těhlech dvou věcí jsem nic jinýho v plánu neměla, krom stahování videí. Jen večer se asi podívám na ten Hlas Česko Slovenska. Jsem zvědavá, jaký to bude a zda-li bude tato soutěž splňovat kritéria, kterými se kasala, když se podávaly přihlášky.
Btw, přibude nová rubrika s The Wanted. :)
Tak doufám, že si užijete poslední den v týdnu a zítra půjdete "rádi" do školy. :))

Tě péro,
vaše BlaZy Fox

zdroj ikony: fanpop.com

To už je doba..

22. ledna 2012 v 15:06 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Ahoj všem,

koukám, nebyla jsem tu fakt hodně dlouho. Nějak mi chcípnul PC, a ve škole se mi kvůli článkům nechce kejsnout, vzhledem k blížící se maturitě. Nciméně dneska jsem si řekla, že už by to něco chtělo. Doufám, že všichni užíváte víkendu jak se sluší a patří.
Co se za ty 2 nebo 3 měsíce změnilo? Zamilovala jsem se do Kyle Gallnera. :D Konečně mi přišel diář z aukra a začíná mě bavit ekonomika. Více ze svého osobního života neprozradím.. :) Snad jen, že jsme včera jeli s kamarádama na maturiťák mýho skoro bráchy do Frýdlantu. A bylo to fkat pěkný. :)

Zatím pa a až bude čas, zase sem něco hodím. :)
Vaše BlaZy Fox

*what the hell? o_O

17. října 2011 v 20:07 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Hi!

Ani nevím, co se to děje, ale přijde mi všechno najednou tak hektický. Člověk neví kam dřív skočit.. Všichni po vás něco chtějí, ale zajímají se o to co chcete vy? Ne. Už mi z toho všeho jebe. Tak naivně jsem si myslela, že budu mít trochu času sem něco přidávat, ale ne.. Takže když to čas dovolí, něco tu přibyde. Jinak chill out.

Adios,
vaše BlaZy Fox

Pokračujeme....

23. července 2011 v 17:14 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Strašně, ale strašně se omlouvám, ale poslední 2 měsíce byly fakt hektický. Minulej týden jsem byla na operaci, tak teď už jsem všehoschopná. Zítra se vrhnu na tvorbu novýho designu. A taky přibyde pár recenzí. Hlavně na Harryho Pottera a Relikvie smrtti 2.část.. :) Jsem doslova uchvácená. Musím na něj znovu. :) Nejlepší film všech dob, ačkoli posledních 5 minut bych opravdu vystřihla nebo předělala. No, stručně, máte se na co těšit. :) Slibuji, že se polepším.

BlaZy Fox

zdroj ikony: photobucket.com

I don´t have any time..

20. dubna 2011 v 13:04 | ♀ - BlaZy Fox - ♫

Nějak mi zas dochází čas. Nejde ani tak o inspiraci. Psala bych jak divá, ale nevim kdy. Pořád doučuju lidi účetnictví, do toho nějaká ekonomika. Mám toho nad hlavu. Ale snad se to teď díky těm prázdninám zlepší. Přeci jen mi plán krachl, tak se vymyslí jen něco v Liberci a tím pádem se sem dostanu, kvůli nějakému tomu článku. :)

BlaZy Fox

Darlin´ I´d still catch a grenade for ya.. :)

10. dubna 2011 v 23:49 | ♀ - BlaZy Fox - ♫
Omlouvám se, že sem teď nechodím nějak často, snažím se dělat si čas alespoň 1x týdně, alespoň kvůli SuperStar. Nicméně je toho teď tolik, že nestíhám skoro nic. Navíc jsem teď trošku v jiný dimenzi díky jedné osůbce, která zkrášluje můj život. :) Tak se věnuju víc jemu než blogu. :) Ale snad si najdu čas na to, přidat více článků než obvykle. :)
Zítra přeji úspěšný den a vůbec, ať se vám všem tento týden daří! :)

zdroj ikony: DeviantArt

BlaZy Fox

idea

21. března 2011 v 20:35 | ♀ - BlaZy Fox - ♫

Máte se na co těšit. Až dokoukám vyhlášení SuperStar, tak sem hodím pár článků. Přece jen mě dneska ta múza políbila. :) Dneska byl prostě super den. :)

Nedostavuje se mi políbení múzou..

17. března 2011 v 19:17 | ♀ - BlaZy Fox - ♫

Nevím jak vám, ale mně osobně nějak dochází inspirace. Nějak nemám chuť psát. Přijde mi, že mě múza míjí den co den. Každopádně bych měla přečíst další knihu k maturitě a o víkendu sem hodit nějaký ten článek do zanedbaných rubrik. Ale zítra se sem asi nedostanu. Neříkám to na 100%, ale slibovat nic taky nebudu. Po docela dlouhé době se sejde zas naše velká parta, tak chci být akční. :) Tak vám přeju krásně strávený pátek. :)

BlaZy Fox
 
 

Reklama


archiv | © crazy-time.blog.cz | search | © 20.11.2008 18:48 | message

Crazy-time is an unofficial fansite. I´m not affiliated with any celebrity. The information contained on this website is for informational purposes only.
I make no representations or warranties of any kind, express or implied, about the completeness, accuracy,
or reliability with respect to the information on the website for any purpose. Please, copy only with source. Thank you and enjoy!